تور ترکیه

سه شنبه 30 فروردين 1401
19:01
نامی گشت

عوامل موثر بر قیمت تور ترکیه چیست؟
عوامل اصلی موثر بر قیمت تور ترکیه نوع پرواز، نوع و کیفیت هتل و نوع تور می باشد. تور های زمینی بسیار ارزان تر از تور های هوایی هستند. همچنین پروازهای داخلی طبیعتاً هزینه کمتری نسبت به پروازهای خارجی برای شما خواهد داشت. همچنین توجه داشته باشید که در صورت اعمال محدودیت های بهداشتی بیشتر و کاهش پروازهای داخلی، قیمت پروازها بسیار بالاتر خواهد بود. به خصوص اگر پروازها در شهر دیگری متوقف شوند.
تعداد ستاره های هتل نیز تاثیر بسزایی در رتبه بندی تور در ترکیه دارد. همچنین شهرهای ساحلی دور از استانبول از امکانات بیشتری نسبت به هتل های این شهر برخوردارند و خدمات خود را به صورت ALL و UALL به مهمانان خود ارائه می دهند. مدت زمان اقامت شما، سفر فصلی به ترکیه و در نهایت خدماتی که از آژانس دریافت می کنید همگی بر قیمت تور ترکیه تاثیر می گذارند.
توجه: نوع تور، نوع پرواز، امکانات و کیفیت هتل مهمترین عوامل موثر بر قیمت تور در ترکیه می باشد.

[ بازدید : 30 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

تور قشم تابستان 1401

شنبه 27 فروردين 1401
18:08
نامی گشت

بهترین زمان برای خرید تور قشم تابستان 1401 چه زمانی است؟


قدرت قشم تور همیشه در تابستان پر نیست و به دلیل استقبال کم گردشگران و مسافران، ارزش این تور کم است. در نتیجه با تغییر عمده ای در مسئولیت مواجه نخواهید شد و حتی یکی دو روز قبل از تاریخ سفر می توانید تور قشم تابستان 1401 خود را تهیه کنید.
[ بازدید : 28 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تورهای خارجی و داخلی نامی گشت است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار نایلون حبابدار خرید نایلون حبابدار موشن کده چادر برزنتی اتوبوس دربستی تهران مجله زندگی بهتر عطر مردانه اورجینال گلچین کلاه کاسکت خرید آنتی ویروس خرید بک لینک خرید آنتی ویروس
بستن تبلیغات [X]